poniedziałek, 4 lutego 2013

Zwyczaje M. ;))

Dzisiaj jest tak paskudna pogoda, że chętnie zamieniłabym się miejscami z Mikeszkiem ;)
On najchętniej wcale nie wychodziłby spod kocyka ;))
Jest tylko jeden problem ...
Taki jeden, co wiecznie mu po głowie chodzi i próbuje spod kocyka wykopać -/

1.
   











 2.





























3.
Wystarczy podnieść kocyk i zaraz Mikeszek się zainstaluje :-D










Czasem Guciowi uda się go wykurzyć ...;)







Ale nie na długo ...;)
Zaraz zakopie się ponownie ,bo on to umie i uwielbia robić ;)))


niedziela, 3 lutego 2013

Zmiana warty ;)

Pańcio już pojechał ,a Kotyszki jak to one rozrabiają na całego ;))
Słoneczko uaktywniło Karmelka :-)
Od rana na warcie ...






Wiem wiem ,szyby brudne - ale to nieuniknione przy dokarmianiu ptaszków ;)
Jutro wypucuję koci telewizorek :-D

Mam dobre wieści :
Wczoraj świstak wywróżył szybką wiosnę ;)))
Ciekawe czy się sprawdzi ? ;)




sobota, 2 lutego 2013

Weekend aktywny ? ;)

Kowalik już się nie pojawił ,albo nikt nie zauważył jak był ;)
Za to sikorki i inne gady zaglądają non stop ;))
Koci telewizor :-D


 Nuda proszę państwa ,nuda .Ciągle to samo leci ...


:)))

Ja tam wolę sobie pobrykać ;)








Pańcio już prawie spakowany . Jutro wyprawiamy go do sanatorium na trzy tygodnie :-)
Kotyszki będą zdane tylko na mnie ...;)

A jakby ktoś pytał o Karmelka , to jest ino się zabunkrował ...;))





W sumie to nie dziwię się Karmelkowi , bo znowu jest szaruga ,coś pada i jest zimno. Tylko się zaszyć do jaskini i przespać do wiosny ...
Miłego weekendu kochani :-)